GRUP ŞİRKETLERİMİZ

BİZİMLE TANIŞIN

ÜMİT PAMUKÇU
GENEL MÜDÜR / YÖNETİM KURULU ÜYESİ

TRT Gençlik Korosu’nda Nota, Bona, Solfej ve Nazariyat eğitimi alarak müzik alanında akademik eğitimini tamamladı.
Akabinde TRT Gençlik Korosu’nda Türk Sanat Müziği sanatçısı olarak görev yapmaya başladı.
Aynı dönemde söz ve müziği kendisine ait olan şarkılar besteledi. Hobi olarak faaliyet gösterdiği müzik kariyerini tamamladıktan sonra profesyonel iş hayatında kariyer planlaması yapmaya başladı.

Unilever bünyesinde Ulusal Zincir Mağazaların Satış ve Pazarlama yönetimini gerçekleştirdi. Akabinde 2003-2009 yılları arasında Çukurova Holding bünyesinde, KVK Teknoloji Ürünleri Ticaret A.Ş.`de uzun yıllar teminatlı bayilerin aylık ortalama 20.000.000 Euro'luk Satış ve Risk yönetimini gerçekleştirdi. İnşaat ve Gayrimenkul Sektöründe Kentsel Hizmetler A.Ş'​ de Konut Satış Koordinasyonunu sağlayarak Stratejik Pazarlama alanlarında çok yönlü Kariyer yapma şansı buldu.

1999-2015 yılları arasında görev aldığı firmalarda sırasıyla;

1999-2002 yılları arasında

Unilever’ de Gıda kategorisindeki satışlarda ‘’Türkiye birinciliği ve yılın en iyi Satış Koçu ödülünü’’ aldı.

2003-2009 yılları arasında

Gsm sektöründe Çukurova Holding bünyesinde ; KVK Teknoloji Ürünleri Tic. A.Ş. ’de Bölge hissesini %1,9 oranlarından %14 seviyesine, mevcut bayi sayısını %320 artırarak Bölge büyütmede ve yıllık satış gerçekleşen oranlarında 10 Bölge içerisinde 2003-2008 yılları arasında 5 yıl aralıksız Türkiye birinciliğine imza atarak, '​'Üstün Başarılı Yönetici'' ödülünü aldı.

01.2012-02.2015 yılları arasında

Sinpaş Holding Grup Şirketlerinden Kentsel Hizmetler A.Ş. ‘de Konut Projelerinin Satış operasyonlarını planlayarak, kendi geliştirdiği ve yönettiği Satış Modeli sayesinde şirket tarihinde gerçekleştirilmeyen satış adetlerine ve karlılığa ulaştı.

01.01.2012- 01.02.2015 Tarihleri arasında

Sinpaş Holding&Kentsel Hizmetler A.Ş.’ de Türkiye Satış Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

01.03.2015 tarihi itibariyle

PAMUKÇU GROUP YAPI VE SAN.TİC. A.Ş.& SEEWORLD YAPI SAN.TİC.A.Ş. & PAMEDIA PRODUCTION ve UMPA MİMARİ TASARIM firmalarında Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

SUAT SAKARYA

1980’li yılların sonlarında müzikle tanışan Suat Sakarya, Türkiye genelinde birçok ünlü ismin albümlerinin oluşmasında önderlik yaptı. Kompozisyon ve düzenleme aşamasında müziğimize yeni akımlar kazandıran Sakarya ; Televizyon dizi müziklerine ve enstrümantal albümlere de yönetmenliğiyle imza attı.

 

500’e yakın ünlü sanatçının albüm çalışmasına imza atan, kendisine ait 5 single şarkısı ve klibi olan, 1 enstrümantal ve yaklaşık 80 adet söz müzik bestesi olan yapıtların düzenleme ve müzik yönetmenliğini üstlenen Sakarya’nın başarısı milyonlar satan albüm satış oranı ile doğru orantılı ilerledi. 4 ödül alan ve yıllar boyu kendi stüdyosunda Türk müziği ve Dünya müziği için uğraş veren müzisyenin çalışmaları bu anlamda iki tarzı birbiriyle buluşturmaya devam ediyor.

 

Tatil için gittiği Amerika’da misafir sanatçı olarak çıktığı mekanlarda yaptığı canlı müzik performansı çok ilgi görünce, aldığı iş teklifleri üzerine Amerikada da stüdyo çalışmalarına devam etti.

ÖZELLİKLERİ : Prodüktör, Aranjör , Percussion , Darbuka , Piyano , Dj , Türk Müziğini Bilen , Besteci, Şarkıcı 

ANA SAYFA Pamedia Production - Profesyonel Müzik, Film ve Dizi Prodüksiyonu PAMEDIA PRODUCTION Pamedia Production müzik, film, klip prodüksiyonu ve dijital pazarlama hizmetleri sunar. İstanbul'daki profesyonel ekibimizle sanatınızı destekliyoruz.