HAKKIMIZDA

Müzik ve Eğlence sektörünün önemli markalarından Pamedia Production 2015 yılında Pamukçu Group şirketi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Hizmet vermeye başladığı ilk yıllarda Pamedia Organizasyon adıyla çalışmalarına başladı. Bu alandaki yenilikçi bakış açısı ve mükemmeliyetçi yaklaşımı ile büyümeye devam etti. Gerçekleştirmiş olduğu başarılı ve etkileyici organizasyonlara menajerlik ve prodüksiyon alanındaki çalışmalarını da ekleyerek 2015 yılında Pamedia olarak sektörün lider konumuna geldi.

Pamedia Production pop, arabesk, rock, Türk halk müziği, oriental ve tasavvuf gibi geniş yelpazesiyle müzik sektörüne sayısız albüm kazandırdı. Bünyesinde bulunan sanatçıların ulusal ve uluslararası tüm konser, organizasyon ve booking hizmetleri gibi tüm süreçlerini etkin bir şekilde yönetmektedir. 

 

Pamedia Production, YouTube kanalıyla farklı müzik türündeki sanatçıların şarkılarının, albümlerinin, akustik performanslarının ve konser görüntülerinin yer aldığı eşsiz arşiviyle dijital dünyanın kapısını araladı. Binlerce içeriği ve milyonlarca abonesiyle bağımsız müzik kanalları arasında zirveye ulaştı.

 

Pamedia  Production, Türkiye’nin en önemli sanatçıları ile ses getiren albüm projeleri, konser, festival ve kurumsal organizasyonların yanı sıra yapımcılığını üstlendiği televizyon ve YouTube programlarıyla müzik ve eğlence sektörüne soluk getirmeye devam ediyor.

 

İmzasını taşıyan tüm projelerin ortak noktası “müzik” olan Pamedia Production’u özetlemek gerekirse;

 

Yenilikçidir; gelişim ve dönüşümlere açık; dijital çağın teknolojik yeniliklerine ayak uydurur

 

Gelenekseldir; Türk müziğini gelecek nesillere taşır.

 

Globaldir; Türk müziğinin tüm dünyada dinlenebilmesi için çalışır

 

İddialıdır; çünkü başarıyı sever.

HAKKIMIZDA Umpa Mimari Tasarım - HAKKIMIZDA PAMEDIA PRODUCTION,Dekorasyon, PAMUKÇUOĞLU, İNŞAAT, YAPI, firma, konfor, talep, ayrıcalık, uluslararası, kalite, standart, teknoloji, uygun, konut, proje, üretmek, Seeworld Türkiye, Yapı, Gayrimenkul, Portföy, umpa, mimari, tasarım, 2. el, ikinci el, Sinpaş, Ağaoğlu, Suryapı, Dap Yapı, Teknik Yapı, Egeboyu, Aqua City 2010, Lagün, Acıbadem, Kelebekia, Köyceyiz PAMEDIA PRODUCTION Umpa Mimari Tasarım Bireysel veya Kurumsal Müşterilerimizin Gayrimenkullerine ilişkin İç Dekorasyon, Modern Mimari Tasarım uygulamaları, Restorasyon vb. gibi tüm ihtiyaçları Profesyonel Mimar ve Tasarımcı kadrosu ile, Modern İnşaat Tekniklerine uygun olarak, UMPA Mimari Tasarım tarafından projelendirilerek uygulanmaktadır. Uygulama süresince tüm aşamalar UMPA Mimari Tasarım tarafından sürekli denetlenerek tasarım ve müşteri taleplerine uygunluğu titizlikle takip edilmektedir.